top of page

Vouchery

Zbliżają się ważne okazje, takie jak Święta, rocznice, urodziny
i poszukujesz prezentu, który zostanie zapamiętany na długo? 
To moment, w którym warto rozważyć wyjątkową opcję -
voucher Gleevery.

Voucher

dla bliskiej osoby

Zbliżają się Święta, ważna rocznica, urodziny taty, mamy, brata, siostry, męża, żony...? Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby. Szukasz czegoś niebanalnego, co z pewnością zostanie docenione i podkreśli wyjątkowość tego dnia.

Voucher pozwala na skorzystanie z platformy Gleevery. Posiadacz vouchera będzie mógł wynająć na określony czas produkt, o którym marzył. To idealny prezent na wyjątkowe okazje. Voucher Gleevery to szansa na dostarczenie bliskiej osobie radości i spełnienia marzeń.

Para
homeline2.png

Vouchery

dla pracowników 

Szukasz atrakcyjnego prezentu dla pracowników? Vouchery Gleevery to praktyczny upominek dla pracowników, to sposób na wyrażenie uznania. Vouchery można dostosować do różnych okazji, takich jak rocznice pracy, urodziny, Święta firmowe czy inne wydarzenia. To uniwersalny prezent, który pasuje do wielu okoliczności.

Voucher pozwala na skorzystanie z platformy Gleevery. Posiadacz vouchera będzie mógł jednym kliknięciem wybrać i wynająć na określony czas wymarzony produkt np. sprzęt sportowy, codziennego użytku czy elektroniczny. 

wykonywania pracy razem
homeline2.png

Podaruj oryginalny prezent

Vouchery Gleevery to doskonały pomysł na niespodziankę. To zupełnie coś innego niż tradycyjne upominki. Ilu voucherów potrzebujesz?

1 voucher

Szukasz wyjątkowego prezentu, który zachwyci

bliską Ci osobę? Kup voucher Gleevery o wartości

100 zł, 300 zł, 500 zł, itd.

10 voucherów

Potrzebujesz 10 voucherów Gleevery? Nie ma problemu! Przy zakupie 10 voucherów

o takim samym nominale,

zapłacisz tylko za 9!

50 voucherów

50 voucherów Gleevery?

Przy zakupie 50 voucherów

o takiej samej wartości, 5 z nich otrzymasz od nas gratis!

Więcej?

Jeśli chcesz zakupić

więcej voucherów,

skontaktuj się z nami.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję.

Vouchery Gleevery to:

Elastyczność

Vouchery można dostosować do różnych okazji, takich jak rocznice pracy, urodziny, święta czy inne wydarzenia.

To uniwersalny prezent, który pasuje

do wielu okoliczności.

Różnorodność

Gleevery oferuje szeroki wybór produktów, dlatego osoby

obdarowane mogą wybrać coś,

co najlepiej odpowiada ich zainteresowaniom i potrzebom.

Innowacyjność

Podarowując vouchery Gleevery, pokazujesz idziesz z duchem czasu, dbającą o zadowolenie bliskiej osoby, czy też swoich pracowników i oferując im nowoczesne rozwiązania.

underline2.png

Skontaktuj się z nami, aby kupić voucher

Napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za zainteresowanie voucherami Gleevery!

 • Czy wymagana jest wpłata kaucji za produkty, które wynajmuje?
  W niektórych przypadkach możemy wymagać wpłaty kaucji – opłacisz ją razem z pierwszą opłatą miesięczną za wynajem. To czy musisz opłacić kaucję zależy od produktu, który chcesz wynająć oraz od wyniku weryfikacji Twoje zdolności do regulowania zobowiązań finansowych, którą przeprowadzimy. Po zwrocie produktu i pozytywnym wyniku analizy produktu, który zwracasz, oddamy Ci kaucję w ciągu 21 dni kalendarzowych.
 • Jakie dokumenty są konieczne by móc wynająć produkt?
  Wystarczy tylko dowód osobisty. Aby wynająć produkt musisz podać: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer i serię dowodu osobistego, PESEL. Aby potwierdzić dane, które podasz, Gleevery poprosi Cię o zalogowanie do bankowości elektronicznej.
 • Czy produkt, który dostanę jest nowy?
  Egzemplarz, który dostaniesz, może być używany, ale będzie odpowiednio przygotowany i odświeżony. Jeśli chcesz dostać produkt fabrycznie nowy napisz do nas na ook@gleevery.com. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
 • Ile produktów mogę wynająć w Gleevery?
  Aktualnie możesz wynająć 1 produkt.
 • Czy istnieje możliwość wykupienia produktu?
  Jeśli uznasz, że produkt, który wynajmujesz wybrał Ciebie na zawsze, możesz zmienić opcję wynajmu na zakup. Aby wykupić wynajmowany przez Ciebie produkt napisz na adres e-mail: ook@gleevery.com, a my stworzymy spersonalizowaną ofertę wykupu specjalnie dla Ciebie.
 • Jaki jest minimalny i maksymalny czas wynajmu?
  Wybrane produkty Gleevery możesz wynająć na 6, 12, 18 lub 24 miesiące. Okres wynajmu rozpoczyna się następnego pełnego dnia od dnia otrzymania produktu.
 • Czy moje zamówienie może zostać odrzucone?
  Twoje zamówienie wynajmu może zostać odrzucone z różnych powodów, na przykład źle podanych danych lub negatywnej ocenie zdolności do regulowania zobowiązań finansowych. Aby dowiedzieć się dlaczego Twoje zamówienie zostało odrzucone napisz do nas na ook@gleevery.com lub zadzwoń 573 503 955.
 • Czy mogę udostępniać sprzęt innym osobom? Np. syn, córka?
  W czasie wynajmu, co do zasady, nie powinieneś udostępniać produktów osobom trzecim, lecz możesz udostępniać produkt, który wynajmujesz: najbliższym członkom rodziny, swoim pracownikom, współpracownikom, zleceniobiorcom, kontrahentom. Pamiętaj, że pełną odpowiedzialność za produkt ponosisz Ty, jako najemca. Więcej o udostępnianiu produktu innym przeczytasz w regulaminie.
 • Czy mogę zabrać sprzęt za granicę?
  Tak, z wynajętych produktów możesz korzystać za granicą. Pamiętaj jednak, że w przypadku uszkodzenia produktu za granicą, ponosisz 100% kosztów naprawy.
 • Czy w trakcie wynajmu można sprzedać sprzęt?
  Nie. Sprzęt, który wynajmujesz nie jest Twoją własnością i nie możesz go sprzedać, ani modyfikować. Jeśli chcesz decydować o produkcie, możesz go wykupić – w tym celu napisz na ook@gleevery.com – przygotujemy dla Ciebie ofertę.
 • Czy można otrzymać fakturę na działalność jednoosobową?
  Tak! Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i chcesz, abyś wystawiali na nią fakturę VAT, musisz to zgłosić maksymalnie do 10 dnia następnego miesiąca, po miesiącu w którym płacisz za wynajem. Zgłoszenie wyślij na ook@gleevery.com, w zgłoszeniu napisz: nazwę firmy, adres firmy, NIP. Po zgłoszeniu będziesz dostawać faktury VAT najpóźniej 3 dni przed planowaną płatnością.
 • Co mam zrobić, gdy wynajmowany produkt ulegnie uszkodzeniu lub przestanie działać?
  Jeśli produkt, który wynajmujesz ulegnie awarii lub uszkodzeniu zgłoś to na adres: ook@gleevery.com. W wiadomości opisz okoliczności zdarzenia, a w tytule podaj numer zamówienia. Poprosimy Cię o odesłanie produktu, aby ocenić uszkodzenia. Jeśli produkt będzie objęty gwarancją producenta, a uszkodzenia będą się kwalifikować do naprawy w jej ramach – produkt tak zostanie naprawiony. Jeśli produkt nie będzie już objęty gwarancją producenta lub uszkodzenia nie będą się do niej kwalifikować, produkt zostanie naprawiony w ramach programu GleeverySafe. W tym przypadku zapłacisz 20% wartości naprawy produktu, pozostałe 80% pokrywamy my. Więcej informacji o programie znajdziesz w regulaminie.
 • Ukradli mi produkt, co mam zrobić?
  Jak najszybciej zgłoś kradzież na policję. Następnie niezwłocznie, ale nie później niż w ciągu 24 godzin, zgłoś to na adres mailowy ook@gleevery.com. W wiadmości dokładnie opisz szczegóły zdarzenia oraz dołącz dokument, który potwierdzi zgłoszenie kradzieży na policję.
 • Czym jest Program GleeverySafe?
  W ramach programu GleeverySafe zapłacisz tylko 20% wartości naprawy produktu, jeśli ulegnie on uszkodzeniu. Pozostałe 80% pokrywamy my :) Program działa tylko na terenie Polski. Więcej informacji o programie znajdziesz w regulaminie.
 • Co jeśli upłynie czas wynajmu, a ja nie oddam sprzętu na czas?
  Jeśli nie oddasz produktu, przedłużymy umowę z Tobą na czas nieokreślony. Opłata miesięczna będzie taka sama, jak przez wcześniejszy okres wynajmu. Dwa tygodnie przed zakończeniem okresu wynajmu wyślemy Ci maila, w którym zapyta, czy chcesz zakończyć, czy przedłużyć wynajęcie. Możesz też wykpić produkt.
 • Czy mogę zerwać umowę wynajmu?
  Nie. Okres wynajmu, który wybierasz jest okresem minimalnym i nie możesz zakończyć go przed czasem. Masz prawo do odstąpienia od umowy wynajmu w ciągu 14 dni, od kiedy zawrzesz umowę. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie.
 • Jak mam przygotować produkt do oddania?
  Zanim zapakujesz produkt: usuń ochronę hasłem, połączenia z kontem osobistym lub jakąkolwiek inną blokadę, która może uniemożliwić lub utrudniać korzystanie z produktu w przyszłości przez kolejne osoby; usuń zainstalowane aplikacje; wyloguj się ze wszystkich serwisów, aplikacji, kont, poczty elektronicznej w dostępnych publicznie serwisach, z kont w mediach społecznościowych i innych; przywróć ustawienia fabryczne sprzętu. Następnie zapakuj produkt w opakowanie, w którym został doręczony. Do produktu dołącz wszystkie akcesoria i dokumenty, a w szczególności kartę gwarancyjną i instrukcję, które były do niego dodane. Produkt musisz odesłać najpóźniej do godziny 16:00 następnego dnia roboczego po ostatnim dniu bieżącego cyklu rozliczeniowego. Na przykład: jeśli ostatni dzień cyklu rozliczeniowego wypada 31 marca, to musisz nadać paczkę z produktem do godziny 16:00, 1 kwietnia. Jeśli 31 marca wypada w sobotę, masz czas do poniedziałku, 2 kwietnia, do godziny 16:00.
 • Jak wygląda zakończenie wynajmu?
  Gdy okres wynajmu będzie się kończył, otrzymasz od nas maila z trzema propozycjami do wyboru, możesz: przedłużyć umowę najmu na czas nieokreślony – w tym przypadku nic nie musisz robić, umowa zostaje przedłużona automatycznie. Opłata za wynajem pozostaje bez zmian. Okres wypowiedzenia takiej umowy to jeden miesiąc; wykupić produkt na własność. Ofertę cenową – dokument proforma, dostaniesz w tej samej wiadomości. Wystarczy, że go opłacisz i sprzęt będzie Twój. Wyślemy Ci potwierdzenie zakupu; zwrócić produkt – jeśli chcesz zakończyć wynajem, odpisz na wiadomość, Prześlemy Ci etykietę do wysyłki.
 • Czy można wypowiedzieć umowę na czas nieokreślony?
  Tak. Jeśli chcesz wypowiedzieć umowę na czas nieokreślony, napisz na: ook@gleevery.com. W mailu podaj numer zamówienia, które wypowiadasz. Jeżeli dostaniemy maila z wypowiedzeniem po zapłacie czynszu za dany miesiąc najmu - dostaniesz zwrot pomniejszony o kwotę odpowiadającą liczbie dni, w których umowa obowiązywała.
 • Czy muszę zachować opakowanie, w którym doręczono produkt?
  Tak, zachowaj w jak najlepszym stanie opakowanie, w którym dostaniesz produkt. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie.
 • Czy mogę kupić sprzęt, który wynajmuje?
  Tak! Jeśli uznasz, że produkt, który wynajmujesz, jest dla Ciebie, możesz go kupić. Aby to zrobić napisz na: ook@gleevery.com – przygotujemy dla Ciebie ofertę.
 • Ile kosztuje produkt, jeśli chcę go wykupić i od czego to zależy?
  Cena produktu, gdy chcesz go kupić jest ustalana w danej chwili. Zależy ona od sytuacji na rynku i może być zmienna. Szacunkowo, nie zapłacisz za produkt więcej niż 20% – 40% ponad wartość początkową produktu. Na przykład, jeżeli nowy telefon kosztował 5000 zł, a Ty w trakcie najmu zdecydujesz się na kupno, nie zapłacisz za telefon więcej niż 6000 – 7000 zł.
 • Na jakiej podstawie Gleevery będzie przetwarzać moje dane?
  Gleevery przetwarza Twoje dane, pozyskane w ramach świadczenia przez nie usług, zgodnie z RODO, to: a) zawarcie i wykonanie umowy zawartej przez Ciebie z Gleevery, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) RODO; b) wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na Gleevery, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c) RODO; c) prawnie uzasadniona ochrona interesów Gleevery, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f) RODO; d) zgoda na przetwarzanie Danych uzyskana od Ciebie (zgoda marketingowa), zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Odbiorcą danych mogą być: Krajowe Instytucje Płatnicze oraz Biura Informacji Gospodarczej (w szczególności ERIF), BIG InfoMonitor, Związek Banków Polskich zaakceptowane i nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego. Uwaga: swoje dane podajesz dobrowolnie, ale jest to konieczne do zawarcia i wykonania przez nas umowy z Tobą. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
 • Czy moja zdolność kredytowa jest sprawdzana w BIK–u?
  Tak, pozytywna decyzja o wynajmie podejmowana jest w oparciu o dane, które pozyskujemy m.in. z Biur Informacji Gospodarczej, Biura Informacji Kredytowej, a także od innych współpracujących z nami partnerów. Każdy z partnerów jest zatwierdzony i nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Pamiętaj, że opłata za wynajem nie obniża Twojej zdolności kredytowej w przypadku, gdy będziesz ubiegać się w banku o kredyt czy pożyczkę bankową.
 • Czy Voucher mogę wykorzystać na serwis lub inne usługi?
  Voucher można wykorzystać tylko na wynajem sprzętu i akcesoriów. Voucher nie ma zastosowania w przypadku usług serwisowych, ani przy innych świadczeniach.
 • Jak mogę zapłacić za Voucher?
  Na ten moment za zakup Vouchera można zapłacić tylko kartami bankowymi - jeszcze w styczniu 2024 zostanie uruchomiona płatność szybkimi przelewami oraz blikiem.
 • Czy mogę wykorzystać dwa lub więcej Voucherów przy jednym wynajmie?
  Na jeden najem (bez względu na ilość wynajmowanego sprzętu) można wykorzystać tylko jeden Voucher.
 • Jeżeli kwota najmu jest wyższa niż wartość Vouchera, to czy mogę zapłacić pozostałą kwotę gotówką lub kartą?
  Tak - możesz wykorzystać całą wartość Vouchera, a pozostałą kwotę za najem zapłacić dowolną dostępną w Wypożyczalni formą płatności. Pamiętaj też, że z Vouchera nie jest wydawana reszta.
 • Do kiedy mogę wykorzystać Voucher?
  Vouchery są ważne do 31.03.2024. Ale pamiętaj, że w zależności od czasu trwania sezonu, wypożyczalnie mogą być zamknięte wcześniej. Jeżeli nie zdążysz wykorzystać Vouchera do tego terminu, będziesz mógł go wymienić na voucher na inne nasze usługi, np. wynajem urządzeń w sklepach Media Expert (ale już bez wartości zastosowanego rabatu).
 • Mam inne pytanie lub problem.
  Skontaktuj się z nami! Oddział Obsługi Klienta +48 573 503 955 ook@gleevery.com
bottom of page