top of page

TOP 5 pomysłów na świąteczne prezenty dla pracowników i klientów!

Ho, ho, ho! Tu Święty Gleekołaj! 🎅🏻 Gwiazdka za pasem i jeśli nie planujesz z zapasem, to być może wciąż nie masz pomysłu trafiony prezent dla swoich pracowników lub klientów 🎁 Jeśli tak, to wskakuję na moje wynajęte sanie napędzane mocą świadomych ekologicznie wyborów i spieszę z pomocą! Oto 5 ciekawych pomysłów na świąteczne prezenty! Gotowi? To ruszamy!


1. KOSZ UPOMINKOWY I MASZ PREZENT Z GŁOWY!

Dużo dobrego w jednej paczce? To zawsze dobry pomysł! Prezentowy kosz dla pracownika możesz wypełnić naprawdę wieloma wartościowymi przedmiotami. Czym na przykład? Mogą to być zdrowe produkty spożywcze, miody, soki, syropy, słodycze, owoce, herbaty o unikalnym składzie czy chociażby ekologiczne kosmetyki jak np. mydła czy kremy. Odpowiednio przemyślany i skompletowany kosz nie tylko ucieszy każdego pracownika, ale pokaże też że prezent, to nie kolejna rzecz do odhaczenia na liście.


2. KSIĄŻKI NA PREZENTY POLECA MIKOŁAJ ŚWIĘTY! 🎅🏻

Szukasz prezentu uniwersalnego i zawsze mile widzianego? Postaw na książki. Jakie? Tu już decyzja należy do Ciebie. Możesz wybrać literaturę branżową, która rozwinie lub uzupełni wiedzę pracowników. Wolisz coś niezwiązanego z pracą? Przeszukaj topki lub najbardziej polecane tytułu w danym roku. Twój zespół jest nieduży lub doskonale znasz gust i zainteresowania swoich pracowników? Niesamowite wrażenie zrobią indywidualne wybory pasujące do każdego z nich.

Dodatkowo, jeśli chcesz podkreślić świadomość ekologiczną swojej organizacji, możesz śmiało pójść w stronę e-booków lub audiobooków, które, dzięki wygodzie i szerokiej ofercie masowo podbijają serca i umysły czytelników na całym świecie.


3. CIUSZEK FIRMOWY? PREZENT SZAŁOWY! 👕

Niezwykłą popularnością w okresie świątecznym cieszą się dedykowane ubrania z brandingiem Twojej firmy. Bluzy, koszulki, czapki czy torby płócienne to najczęściej wybierane elementy garderoby, które możesz ozdobić grafiką i wręczyć swoim pracownikom.

Szukasz praktycznego uzasadnienia dla tego wyboru? Dobrze wykonane ubranie, z ciekawym projektem i na jakościowym materiale zachęci pracowników do jego noszenia, a każdy taki strój, to dodatkowa przestrzeń reklamowa. 🙂


4. INTEGRACJA? REWELACJA! 🍻

Czy może istnieć lepsza okazja niż Święta, by zbliżyć się do siebie jako zespół? Stwórz swoim pracownikom taką możliwość. Wspólna kolacja w restauracji z pysznym jedzeniem, szalona impreza (i wolny dzień po ;)) czy ciekawa aktywność np. kręgle, gokarty, warsztaty - jest z czego wybierać! Świąteczna integracja pozwoli nie tylko na odskocznię od codziennych obowiązków, złapanie dystansu i oczyszczenie głowy. To też doskonała okazja do zacieśnienia koleżeńskich relacji, które zbudują ducha współpracy i przełożą się na energię i efektywność w przyszłości!


5. KARTA PODARUNKOWA GLEEVERY - PREZENT TRAFIONY I SZCZERY!

A może inaczej? Co powiesz, by na Święta podarować pracownikom coś, czego nie kupią… bo nie będa musieli? Wyjątkowa karta rabatowa Gleevery umożliwia:

  • tańsze wynajęcie wymarzonego sprzętu z dowolnego sklepu sieci Media Expert w całej Polsce!

  • Dzięki takiej karcie, pracownik lub klient, które postanowisz obdarować, będzie mógł wejść do świadomej ekologicznie społeczności i podjąć odpowiedzialną społecznie decyzję, a jednocześnie cieszyć się ulubionym produktem bez kupowania!

  • Po okresie najmu produkt można wykupić lub zwrócić, a Gleevery znajdzie mu kolejnego właściciela!

Z kartą podarunkową Gleevery pracownik lub klient sam wybierze dla siebie wymarzony prezent, pozna wszystkie pozytywne aspekty wynajmu oraz modelu korzystania bez posiadania, co może przełożyć się na jego nawyki konsumenckie i decyzje zakupowe w przyszłości! Każda okazja jest dobra, by zadbać o dobro środowiska i planety.


To jak, który prezent wybierzecie? 🎁 🤩Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page